Tagasiside

Sinu tagasiside on rohkem kui oluline! Tänu sellele saan edasi areneda ja tulevikus veelgi maitsvamat maailma enda ümber luua!

Kui Sa valmistad minu retsepti järgi mõne maitsva koogi või osaled minu workshopil, siis mul oleks tohutult hea meel, kui jagaksid sellest pilti ka minuga #koogikontor.

Aitäh! ♥

“Ma tänan! Koolitus oli tore vaheldus ja isegi päris algajale kokkajale huvitav 🙂 “

Laura

“Tagasiside meie tiimi poolt ja enamus klientidelt tuli super positiivne. Enamus polnud varem makroonide valmistamist ise katsetanud ja tegid nüüd seda suure huviga. Kuna see protsess on pikk ja kannatlikust nõudev, siis selliselt koos tehes tundub ilmselt lihtsam ja lõbusam. Seega, kõigile väga meeldis teha ja maitsesid muidugi need makroonid imeliselt.”

Greentek Hulgikaubandus OÜ, Maret

“Meile sõbrapäeva ekleeride töötuba väga meeldis! Kõige rohkem elevust valmistas kindlasti ekleeride kaunistamine, kus kõik usinasti kaasa said lüüa. Tublimad proovisid õhtul kodus ka ise retsepti järgi ekleere valmistada. Aitäh!”

Net Group OÜ, Anni

“Sai külastatud makroonide töötuba. Jäin väga rahule! Kõik tehti puust ette ja punaseks. Meeldib see, et kõigepealt näidatakse ette, kuidas, mida tegema peab ja, siis saad ise ka kohe järgi proovida. Ja pärast saad hea parema kraami koju kaasa võtta 🙂 Kindlasti plaanin külastada ka teisi õpitubasi! Ürituse korraldaja on ka väga tore ja avatud inimene! Kindlasti julgen ka teistele soovitada!”

Tiina

“Olen jäänud kõigega rahule. Töötoad on mulle väga meeldinud, alati on seal olnud tore ning lõbus. Häid asju on veel, et ei jõuaks ära nimetada 🙂 Kindlasti osalen veel töötubades, et magusate retseptide hulka suurendada.
Suured suured tänud Teile, et korraldate huvitavaid töötube!”

Laura

“Makroonide valmistamise koolitus oli väga tore. Need enne koolitust ülejõu tunduvad küpsised said lihtsa ja selge retsepti ning nippide abil valmis tehtud ning õnnestusid hästi. Eriti mulle aga meeldis see, et juhendaja näitas koolituse esimeses pooles makroonide valmistamise ise algusest lõpuni ette ning siis sai selle järgselt kohe ka ise selle läbi teha. Nii said paljud küsimused kohe ettenäitamise käigus ära küsitud ning pärast oli juba tegemise rõõm.”

Egle

“Töötuba oli väga praktiline, kust sain oskused iseseisvalt makroone valmistada!”

Johanna

“Ükskord veetsin terve päeva, toitudes ainult Merilini ekleeridest ja ma kohe üldse ei kahetse seda otsust. Plaanin kunagi tulevikus samamoodi päeva veeta.”

Stass