Muu Tujutõstja härra Brownie Brownie on minu arvates üks paremaid hõrgutisi üldse, mis kunagi välja on mõeldud. Pealt on see krõbe ning seest mõnusalt niiske:) koogid šokolaadiga detsember 19, 2008 Autor Merilin Siimpoeg 0 Nigella Lawsoni banaanikeeksike ;) Sulle võivad veel meeldida august 25, 2009 Šokolaadirull nougatikreemiga märts 12, 2013 Kreemjas õunamoosine juustukook märts 28, 2010 Kommentaare pole Kommenteeri Tühista kommentaarNimi * E-post * Veebileht Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Δ
Kommentaare pole