Kes

Hei!

Olen Merilin (Merka või Merks) ja ma armastan head toitu. Tõesti armastan.
Eriti südamelähedaseks on saanud mulle koogid. Suurest kirest kookide vastu on tekkinud ka nimi- Koogikontor. Erinevaid retsepte, mis peamiselt kipuvad magusad olema, olen oma retseptiblogisse loonud juba aastast 2008.

Mul on kirg värskete puuviljade ja marjade, naturaalsete ja kodumaiste toodete vastu. Jagan oma paremini õnnestunud toitude retsepte ka Sinuga ja soovin, et saaksid minu toidumaailmast osa! Lisaks saad siin kursis olla ka minu poolt korraldatavate töötubade ja muu põnevaga! Toit on küll kõige alus, aga toidufotograafia ja toidustilistika on lahutamatu osa minu igapäevastest toimetustest.

Teen hea meelega koostööd väiksemate ja suuremate ettevõtetega retseptide loomise, töötubade korraldamise, toidu stiliseerimise ja pildistamise valdkonnas.

Kui ma parasjagu põll ees köögis ringi ei askelda, ahju ääres kükitades koogi kerkimist ei imetle, fotokaamera käes laua peal seistes toitu ei pildista või muul moel toiduga seotud tegevuses ei ole, siis meeldib mulle pilateses käia ja metsas või mere ääres kõndida, inspireerivaid raamatuid lugeda ja huvitavaid podcaste kuulata.

Mul on hästi hea meel, et siia lehele sattusid. Kui Sul on mingi huvitav ettepanek või muidu tore mõte, mida tahad jagada, siis kirjuta mulle- merilin@koogikontor.ee

Minu toidupilte ja muid tegevusi saad jälgida Instagramis- @koogikontor või @merilinsiimpoeg. Uute blogipostituste ja töötubadega seotud infoga saad lisaks kodulehele kursis olla Koogikontori Facebooki lehte jälgides.

Kuhjaga inspiratsiooni ja maitsvat elu!
Merks

My Latest Recipes