Koogid/ Toidufotograafia

Telli minu magus koogiraamat!

Uhhh mul on niii hea meel, et minu 2022 aprilli lõpus ilmunud koogiraamat on juba paljude südemed võitnud.

Täpselt 2 aastat tagasi võtsin vastu otsuse, et nüüd on aeg küps oma esimese koogiraamatu loomiseks ja nii ma siis pihta hakkasingi. Mõtlesin välja, milline võiks olla raamatu lugu, mida tahan lugejale edasi anda. Katsetasin suure hulga retsepte läbi, mida raamatus jagada ja lasin perel-sõpradel arvustada. Ja valisin inspireerivad kohad ja rekvisiidid, kus ja millega neid magusaid kooke üles pildistada.. See oli üks äärmiselt põnev, ennastületav ja loominguline protsess.

Mis seal raamatus siis täpsemalt on?

Raamatust leiad 25 lihtsat koogiretsepti, mis on peamiselt inspireeritud erinevatest aiast korjatud söödavatest lilledest, näiteks lavendli-, sireli-, saialille- või kibuvitsaõitest. Igale koogile vastab kindel aastaaeg ja nõnda juhatangi sind oma retseptidega läbi kevade, suve, sügise ja talve. Raamatust leiad retsepte näiteks kõrvitsa-soolakaramellikoogi, ploomi-martsipani juustukoogi ja mustika-jogurtikoogi valmistamiseks. Lisaks kookidele tutvustan sulle muudki põnevat, mida söödavatest lilledest valmistada saab.

Raamatu lõpupoole avan ukse toidufotograafia ja -stilistika maailma, millesse ma kirglikult pühendunud olen. Õpetan sullegi nippe, kuidas luua üks isuäratav toidufoto.

Soovin, et leiaksid oma kiires argielus rohkem aega nii koogi valmistamiseks kui ka hiljem selle söömiseks. Et sa vaataksid, nuusutaksid ja maitseksid – kogeksid kooki kõikide oma meeltega! Et naudiksid protsessi ja pühenduksid korraga vaid ühele tegevusele. See on täpselt see, mida isegi enda ellu aina rohkem soovin.

Raamatul on 96 lk ja kõvad kaaned

Raamat on müügil Apollos ja Rahva Raamatus nii veebis kui poes kohapeal.

Lisaks raamatupoodidele saad endale raamatu koos pühendusega ka otse minult tellida 🙂

Tellimiseks kirjuta mulle:

Instagrami sõnumitesse

või info@koogikontor.ee

Merilin

♡︎ ♡︎ ♡︎

Sulle võivad veel meeldida

Kommentaare pole

Kommenteeri