Kes

Hei!

Olen Merilin (Merka või Merks), igatepidi toiduga seotud, vabakutseline toidufotograaf, toidustilist, toidukoolitaja ja retseptide looja.

Eriti südamelähedaseks on saanud mulle koogid. Sellest ka nimi- Koogikontor. Kirglik olen ka muudlaadi toidu osas, mis ei puuduta otseselt kooke. Minu toiduvalmistamise suund on palju mõjutada saanud minu kahest pikemast ja inspireerivast reisist Toskaana päikese all.

Toidufotograafiaga olen tegelenud üle 12 aasta. Aastate jooksul olen uusi oskusi omandanud ka teistelt toidufotograafidelt nii Eestis, Londonis kui Kopenhaagenis, aga julgen arvata, et põhiline kogemus on tulnud ikkagi praktika käigus. Iga päev proovides, katsetades, süvitsi minnes.

Mul on välja kujunenud oma kindel stiil. Rustikaalne ja pigem soe. Materjaliks puit, viimasel ajal aina rohkem ka kivi. Toonideks beež, hall, vaniljekreem ja vanaroosa. Pastelsemad ja mahedamad toonid, mis omavahel kokku sulavad. Ma ei tee steriilseid valgel taustal tootefotosid. Iga toidufoto sündimine on eraldi lugu, kus on palju erinevaid kihte. Minu looming.

Toidu sobitan pildile kokku mõne lille või oksaga, mis mind loodusest parasjagu kõnetab. Loodusevärvid annavad väga palju inspiratsiooni. Uhke olen ka enda esimese koogiraamatu üle, mis ilmus 2022. aasta kevadel 🙂

Et oma armastust kokkamise & pildistamise vastu ka teistega saaksin jagada, korraldan magusaid töötubasid. Tulen kohale sinule soovitud asukohta või leiame töötoaks koos sobiva ruumi.

Olen avatud koostööprojektidele retseptide loomise, töötubade korraldamise, toidu stiliseerimise või pildistamise valdkonnas.

Kirjuta mulle- merilin@koogikontor.ee

Minu toidupilte ja muid tegevusi saad jälgida Instagramis- @koogikontorUute blogipostituste ja töötubadega seotud infoga saad lisaks kodulehele kursis olla Koogikontori Facebooki lehte jälgides.

Minu retseptid, pildid ja muud toidujutud leiad ka ajakirjadest Tiiu ja Oma Maitse.

Minuga seotud artikleid-

“Tervislik elustiil võrdub täisväärtuslik elu!”

“Merilin Koogikontorist armastab head toitu”

“Uhke põllelugu: toidublogija Merilin Siimpoeg näitab oma erilisi aardeid”

“Vahva Koostöö Koogikontoriga”

Kuhjaga inspiratsiooni ja maitsvat elu! ♥
Merks

My Latest Recipes